Код: U1132702
Є в наявності
165 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 21 TPI |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | HSS |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 50 мм |
| Артикул: | EDH-QJT021-E4 |
| Кількість предметів в упаковці: | 5 шт |
Опис
Леза для лобзика по металу — фрезеровані зубці з HSS зі хвилястим розведенням для чистого різу листового металу. Підходять для товщини 2,5 – 6 мм. У наборі 5 штук, упаковані в блістерну картку — зручно та надійно.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 21 TPI |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | HSS |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 50 мм |
| Артикул | EDH-QJT021-E4 |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для лобзика, по металу T118A |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Сумісні інструменти | лобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Einhell KWB для стрічкової пили Einhell TС-SB 200, 1400x6,5 мм (81505)
696 грн