Код: U0911620
Є в наявності
1099 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Тип: | один предмет |
| Діаметр коронки (мм і дюйм): | 51 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 49565645 |
| Країна виробництва: | США |
| Модель: | алмазна Diamond Plus, 51мм (з різьбою) |
| Робочий матеріал (застосування): | по кераміці, по плитці, по граніту |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип | один предмет |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр коронки (мм і дюйм) | 51 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 49565645 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | алмазна Diamond Plus, 51мм (з різьбою) |
| Робочий матеріал (застосування) | по кераміці, по плитці, по граніту |
Вас також можуть зацікавіти