Код: U1132924
Є в наявності
199 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Тип: | набір |
| Діаметр коронки (мм і дюйм): | 26 мм, 32 мм, 38 мм, 45 мм, 50 мм, 56 мм, 63 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | EDH-MKK007-ED2 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | по дереву 26\32\38\45\50\56\63 мм x 50 мм |
| Робочий матеріал (застосування): | по дереву |
Опис
Набір дерев’яних коронок із семи розмірів — для швидкого та чистого свердління у деревині та м’яких матеріалах. Глибина 50 мм забезпечує ефективне різання, а подвійний блістер — порядок і готовність до роботи.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Тип | набір |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр коронки (мм і дюйм) | 26 мм, 32 мм, 38 мм, 45 мм, 50 мм, 56 мм, 63 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | EDH-MKK007-ED2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву 26\32\38\45\50\56\63 мм x 50 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | по дереву |
Вас також можуть зацікавіти