Код: U1148132
Є в наявності
1545 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Швидкість обертання: | 10000 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 190 мм |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Ширина пропила: | 1.6 мм |
| Артикул: | 4932471300 |
Опис
Покриття матеріалом PTFE: різ холодніший, менше тертя для швидких різів. Захищає від корозії та прилипання смоли. Вирізані лазером антивібраційні прорізи: зниження вібрації та збільшення точності. Прорізи заповнені поліуретаном і виступають як амортизатор ізолюючи зубець від вібрації. Високоякісна сталь, вирізана лазером: гарантована точність. Преміальний карбід вольфраму з інфузією кобальту: гострі зубці та чистий різ. *Thin Kerf: Оптимізовані для використання з акумуляторним інструментом, понад тонкий різ для максимальної кількості різів *всі види дерева: м'які/тверді породи, фанера, ламінована ДСП, меламін, МДФ **
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Швидкість обертання | 10000 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Ширина пропила | 1.6 мм |
| Артикул | 4932471300 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | PFTE THIN KERF, 190х30х1,6мм, 16 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина, ламінат, МДФ |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний GTM 255*30*2,2/1,7мм z=48 сталь, алюміній, деревина, пластик (11435)
631 грн