Код: U0823857
Є в наявності
492 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HAISSER |
| Діаметр посадковий: | 32 мм |
| Швидкість обертання: | 5350 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 185 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 48 |
| Артикул: | 118492 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Діаметр посадковий | 32 мм |
| Швидкість обертання | 5350 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 48 |
| Артикул | 118492 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву - 185x20 48 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT алмазний кераміка/кахель, 76 х 1,0 х 9,5 мм, 1 шт. (DT20591)
567 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT алмазний бетон/цегла/підлогова плитка/кахель, 250х1.6х25.4 мм (DT3734)
3618 грн