Код: U0464919
Є в наявності
85 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Зеніт |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Швидкість обертання: | 13300 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 115 мм |
| Товщина диска: | 10 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 16310115 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Швидкість обертання | 13300 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Товщина диска | 10 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 16310115 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | "ПРОФІ" алмазный ТУРБО 115?10 мм |
| Робочий матеріал | цегла, камінь, бетон |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 250 х 30 мм, 96 z (TCG) - 5 градусів (DT4282)
6862 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION , 160 х 20 мм, 18 z, АВТ, 20 градусів (DT1931)
688 грн