Код: U0978528
Є в наявності
129 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Grad |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Швидкість обертання: | 8000 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 185 мм |
| Товщина диска: | 1.4 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Ширина пропила: | 1.7 мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Товщина диска | 1.4 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Ширина пропила | 1.7 мм |
| Артикул | 1957725 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву з твердосплавними напайками 18522.2(20;1 |
| Робочий матеріал | деревина, ДСП, МДФ, фанера |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | ATB |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT універсальний, 115 х 9.5 мм, 24z, TCT, 5000 об/хв (DT20420)
529 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 216 х 30 мм, 48 z (ATB) - 5 градусів (DT4320)
3927 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION, 305x30 мм, 48 z, АТВ, 10 гр., 4800 об/хв (DT1959)
2121 грн