Код: U0923821
Є в наявності
1187 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Кут заточування: | 20 ° |
| Швидкість обертання: | 5500 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 235 мм |
| Товщина диска: | 1.7 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
Опис
Особливості DT1954✔ Надзвичайно міцні полотна для будівельних робіт підходять для використання навіть в найважчих умовах.
✔ Призначені для швидкого розпилювання натуральної деревини і композитних матеріалів, а також опалубки.
✔ Ідеально підходять для простих поперечних і поздовжніх пропилів хорошої якості.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кут заточування | 20 ° |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 235 мм |
| Товщина диска | 1.7 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Ширина пропила | 2.6 мм |
| Артикул | DT1954 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | СONSTRUCTION, 235x30, 24 z, АТВ, 20 гр. |
| Робочий матеріал | деревина |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | ATB |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 210 х 30 мм, 24z, ATB, 7 градусів, 7000 об/хв. (DT20432)
1239 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT METAL CUTTING , 355 х 25.4 мм, 90 z, MTCG+R, 10 град, (DT1922)
14316 грн