Код: U0649790
Є в наявності
23963 грн
Основні характеристики:
| Тип установки: | пересувний |
| Виробник: | Werk |
| Об'єм ресивера: | 100 л |
| Потужність: | 2.2 кВт |
| Продуктивність: | 420 л/хв |
| Тиск: | 10 бар |
| Напруга: | однофазний (220/230 В) |
| Додатково: | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр |
Опис
Компресор WERK VBM-2T0.4-100 зі зносостійким приводним ременем. Продуктивний мастильний компресор з ремінною передачею і ресивером на 100 л завжди знайде гідне застосування, забезпечуючи роботу пневмоінструменту і устаткуванню для фарбування або шиномонтажу. Модель WERK VBM-2T0.4-100 здатна подавати чисте стиснене повітря щодня протягом робочого дня.
Основні особливості:
- мережевий девайс з однофазним електродвигуном потужністю 2.2 кВт показує високу продуктивність до 420 л / хв;
- вентиляційне охолодження забезпечує надійний термозахист мотора;
- приводний ремінь відрізняється особливою міцністю і підвищує термін експлуатації пристрою;
- завдяки повторному компенсатору двигун автоматично запускається при зниженні тиску, максимум якого становить 10 бар;
- за рахунок великого обсягу (100 л) ресивера подача повітря під тиском відбувається без збоїв;
- на підвищення продуктивності позитивно впливає якісний матеріал пластин клапанів - нержавіюча сталь;
- конденсат зливається через клапан в нижній частині балона;
- швидкоз'ємні коннектори прискорюють процес підключення інструменту;
- замкнута металева ручка і транспортувальні колеса допомагають в переміщенні компресора, який важить 68 кг.
Комплект поставки:
- компресор;
- Фільтр повітряний;
- сапун картера;
- гумова ніжка;
- комплект кріплень;
- транспортувальні колеса;
- Інструкція з експлуатації;
- картонне пакування.
Характеристики
| Основні технічні характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | пересувний |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Werk |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 420 л/хв |
| Тиск | 10 бар |
| Живлення | |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри | 1120 х 840 х 450 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Артикул | 80967 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | VBM-2T0.4-100 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Компресор Stanley поршневий FATMAX FMXCMS1524HE, 160 л/хв, 1.1 кВт (FMXCMS1524HE)
10699 грн
Є в наявності
Компресор Enersol безолійний, 1650 л/хв, 8.4 кВт, 126.0 (ES-AC1650-300-10OF)
59998 грн