Код: U0410361
Є в наявності
5589 грн
Основні характеристики:
| Тип установки: | пересувний |
| Виробник: | Stark |
| Об'єм ресивера: | 25 л |
| Потужність: | 1.8 кВт |
| Продуктивність: | 206 л/хв |
| Тиск: | 8 бар |
| Напруга: | однофазний (220/230 В) |
| Розміри: | 580 х 580 х 255 мм |
Характеристики
| Основні технічні характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | пересувний |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Stark |
| Об'єм ресивера | 25 л |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Продуктивність | 206 л/хв |
| Тиск | 8 бар |
| Живлення | |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри | 580 х 580 х 255 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Артикул | 300025025 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 2525-SAD |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Компресор GTM 300л, 2800/2000л/хв, 15кВт, 10бар, 380В, 3 циліндри V-под. (KCJ3120-300L)
120113 грн