Код: U0883378
Є в наявності
6597 грн
Основні характеристики:
| Тип установки: | пересувний |
| Виробник: | Sigma |
| Об'єм ресивера: | 24 л |
| Потужність: | 1.8 кВт |
| Продуктивність: | 230 л/хв |
| Рівень шуму: | 98 дБ |
| Тиск: | 8 бар |
| Напруга: | однофазний (220/230 В) |
Характеристики
| Основні технічні характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | пересувний |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Sigma |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Продуктивність | 230 л/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Тиск | 8 бар |
| Живлення | |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр, зворотній клапан, запобіжний клапан |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри | 630 х 590 х 285 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Оберти | 2850 об/хв |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Артикул | 7043131 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | одноциліндровий 1.8кВт 230л/хв 8бар 24л (2 крана) |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Компресор Einhell безмасляний TC-AC 190/6/8 OF, 1200Вт, 6л, 190л/хв, 8бар, 8.9кг (4020655)
6690 грн
Є в наявності
Компресор Enersol безолійний, 1650 л/хв, 8.4 кВт, 126.0 (ES-AC1650-300-10OF)
59998 грн