Код: U0942213
Є в наявності
29998 грн
Основні характеристики:
| Тип установки: | пересувний |
| Виробник: | DeWALT |
| Об'єм ресивера: | 17 л |
| Потужність: | 1.8 кВт |
| Продуктивність: | 130 л/хв |
| Тиск: | 13.8 бар |
| Напруга: | однофазний (220/230 В) |
| Додатково: | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр |
Характеристики
| Основні технічні характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | пересувний |
| Основні характеристики | |
| Виробник | DeWALT |
| Об'єм ресивера | 17 л |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Продуктивність | 130 л/хв |
| Тиск | 13.8 бар |
| Живлення | |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Осушитель | немає |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Артикул | DPC17PS |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | DPC17PS 1.8kW ,292 л/хв |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Компресор Sigma двоциліндровий ремінний 2.5кВт 335л/хв 10бар 50л (2 крана) (7044121)
23117 грн