Код: U0416306
Є в наявності
2505 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Topex |
| Вантажопідйомність: | 120 кг |
| Вага, кг: | 5.5 |
| Глибина, см: | 18.5 |
| Ширина, см: | 35 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 79R305 |
| Кількість коліс: | 2 |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Topex |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 5.5 |
| Глибина, см | 18.5 |
| Ширина, см | 35 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 79R305 |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | двухколесный, универсальный 120 кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок вантажний Stanley Fatmax, до 125кг, розмір платформи 48х35см, 7кг (FXWT-706)
6999 грн
Є в наявності
Візок вантажний Stanley розкладна, до 70/137кг, матеріал сталь, вага 7,4кг (SXWT-FT585)
4499 грн
Є в наявності
Візок вантажний Stanley універсальний, платформа 35.5х24см, до 200кг (SXWT-HT522)
2799 грн
Є в наявності
Візок вантажний Tolsen металевий 84х41х78 см на колесах, 3 піддони 74х39х9 см (80221)
3999 грн