Код: U0416310
Є в наявності
6299 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Neo Tools |
| Вантажопідйомність: | 300 кг |
| Глибина, см: | 93 |
| Ширина, см: | 63 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 84-403 |
| Кількість коліс: | 4 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Neo Tools |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Глибина, см | 93 |
| Ширина, см | 63 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 84-403 |
| Кількість коліс | 4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | до 300 кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок вантажний Stanley до 100кг, розмір платформи 49х28см, вага 4,75кг (SXWT-FT582)
4298 грн
Є в наявності
Візок вантажний Stanley універсальний, платформа 35.5х24см, до 200кг (SXWT-HT522)
2799 грн