| Виробник: | QBRICK SYSTEM |
| Кількість ручок: | 1 |
| Висота: | 270 мм |
| Глибина: | 465 мм |
| Конструкція: | ящик для інструментів, модульна система |
| Матеріал: | пластик |
| Матеріал ручок: | пластик, метал |
| Ширина: | 320 мм |
Модульний носій, що складається з 3 окремих елементів (коробка, подовжувач і ручка). Модульна конструкція переноски PRO дозволяє створювати різноманітні комбінації та, придбавши додаткові Box Extenders, значно збільшити загальну висоту. Алюмінієва ручка, що входить в комплект, оснащена зручною пінопластовою рукояткою і ручками з ABS. Версія Red Ultra HD, окрім надзвичайної стійкості до механічних пошкоджень, також пропонує 8 вбудованих вставок M8, які дозволяють організовувати простір.
Набір складається з:
Ручка коробки QS PRO
QBRICK SYSTEM PRO Modular Tray Red Ultra HD
QS PRO Box Extender 2.0 Red Ultra HD
QBRICK SYSTEM PRO Модульний лоток Red Ultra HD Торгова система Qbrick
QS PRO Box 130 2.0 Red Ultra HD
EAN 5901238259701
Технічні дані:
Розміри:
Довжина: 46,5 см
Ширина: 32 см
Висота: 27 см
Ємність набору: 18 л
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Кількість ручок | 1 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Конструкція | ящик для інструментів, модульна система |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал ручок | пластик, метал |
| Ширина | 320 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | Z259701PG001 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | відкрита, 18", 465*320*270, SYSTEM PRO Modular tra |