Код: U1147993
Є в наявності
311 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Kistenberg |
| Кількість висувних секцій: | 1 |
| Кількість замків: | 1 |
| Кількість ручок: | 1 |
| Матеріал замків: | пластик |
| Додатково: | внутрішній лоток для часто використовуваних інструментів, ручка |
| Також шукають: | недорогі |
| Висота: | 153 мм |
Опис
Скрині для інструментів серії OPTIMA призначені для зберігання та транспортування інструментів та дрібних деталей.
Скриня має:
- Корпус, виготовлений із суміші високоміцних полімерів.
- 2 органайзери для дрібних деталей у кришці, виготовлені із прозорого полікарбонату.
- Ергономічну ручку.
- Надійний блокувальний замок з ABS-пластику.
- Всередині лоток для інструментів із відділенням для біт.
Вантажопідйомність скрині до 10 кг.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Кількість висувних секцій | 1 |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал замків | пластик |
| Додатково | |
| Додатково | внутрішній лоток для часто використовуваних інструментів, ручка |
| Також шукають | недорогі |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 296 мм |
| Конструкція | з кришкою і органайзером, з кришкою, ящик для інструментів |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 178 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | KOP3020 |
| Кількість відсіків органайзера | 1 |
| Кількість органайзеров в кришці | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 12", 296*178*153, OPTIMA, KOP3020 |
| Перегородки органайзера | нерегульовані |
Вас також можуть зацікавіти