Код: U0263348
Є в наявності
759 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Neo Tools |
| Вид: | прямий різ |
| Особливості: | фіксатор, отвір для підвісу |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | 31-050 |
| Довжина: | 250 мм |
| Країна виробництва: | Китай |
| Матеріал вироби: | хромомолібденовая сталь |
Опис
Ножиці по металу NEO. Корпус виготовлений з високоякісної хромомолібденової сталі. Леза з індукційним загартуванням, що забезпечує довгий термін служби. Конструкція не дозволяє матеріалу вислизати з рук під час роботи. Завдяки антиковзким накладкам на рукоятках, інструмент добре лягає в долоню і не вислизає. Гострі кромки губок легко і плавно ріжуть листовий метал. Гарантією якості є сертифікат TÜV Rheinland, а також виконання інструменту згідно з німецьким стандартом DIN 6438. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Neo Tools |
| Вид | прямий різ |
| Додатково | |
| Особливості | фіксатор, отвір для підвісу |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 31-050 |
| Довжина | 250 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал вироби | хромомолібденовая сталь |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентний |
| Модель | 250 мм, прямі |
| Передача зусилля | важільна |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ножиці по металу Stanley FatMax Aviation Offset по металу праві, 250мм (2-14-568)
965 грн