Код: U1135164
Є в наявності
100 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Вид: | столярний |
| Вага: | 228 г |
| Матеріал ручки: | метал, гума |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | FM-MM+G/190-B |
| Довжина: | 190 мм |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Молоток із гвоздодером 190 мм із кованою, прогумованою ручкою, чорного кольору.
Характеристики:
- Тип: молоток із гвоздодером
- Довжина: 190 мм
- Ручка: кована, гумова
- Колір чорний
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вид | столярний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 228 г |
| Матеріал ручки | метал, гума |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | FM-MM+G/190-B |
| Довжина | 190 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал ударної частини | сталь |
| Модель | з гвоздодером 190 мм, кований, гумова ручка, Black |
| Форма бойка | кругла, з цвяходером |
Вас також можуть зацікавіти