Код: U1135161
Є в наявності
99 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Вид: | столярний |
| Вага: | 285 г |
| Матеріал ручки: | метал, гума |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | FM-MM+G/155-BY |
| Довжина: | 155 мм |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Міні молоток із гвоздодером 155 мм, з прогумованою ручкою, чорно-жовтий колір.
Характеристики:
- Довжина: 155 мм
- Матеріал: прогумована ручка
- Колір: чорно-жовтий
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вид | столярний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 285 г |
| Матеріал ручки | метал, гума |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | FM-MM+G/155-BY |
| Довжина | 155 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал ударної частини | сталь |
| Модель | з гвоздодером 155 мм, прогумована ручка, Black/Yel |
| Форма бойка | кругла, з цвяходером |
Вас також можуть зацікавіти