Код: U1076155
Є в наявності
4469 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bosch |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Особливості: | двосторонній ніж |
| Вага: | 3.7 кг |
| Довжина леза: | 45 см |
| Відстань між ножами: | 15 мм |
| Гарантія, міс: | 12 |
Опис
Оптимальна продуктивність різанняПотужний двигун 18В забезпечує відмінну продуктивність різання та дозволяє отримувати незмінно чисті та відмінні результати різання.
Безперервне різання без перервОбрізайте товсті гілки без перерв завдяки системі антиблокування Bosch.
Незмінно точні та чисті зрізиЛазерне та алмазне шліфоване лезо підходить для швидкого обрізання гілок.
Легкий і збалансованийНевелика вага та компактна конструкція для зручного використання та керування.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип живлення | акумулятор |
| Живлення | |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Додатково | |
| Особливості | двосторонній ніж |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина леза | 45 см |
| Інші характеристики | |
| Відстань між ножами | 15 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 0.600.849.H02 |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Модель | акумуляторний EasyHedgeCut EasyHedgeCut 18-45 18V, |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Акумулятор | |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Кущоріз Einhell GE-CH 18/60 Li - Solo, 18В, PXC, 600 мм, 2.9 кг (без АКБ та ЗП) (3410930)
3996 грн