Код: U1132649
Є в наявності
199 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Довжина інструмента: | 100 мм |
| Матеріал інструменту: | сталь |
| Тип: | прецизійні |
| Матеріал рукояті: | гума |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DL103004 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Компактні міні-плоскогубці 4" із високовуглецевої сталі — ідеальні для точного захоплення, згинання та різання в обмеженому просторі. Незамінні для майстрів і хобістів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Довжина інструмента | 100 мм |
| Матеріал інструменту | сталь |
| Тип | прецизійні |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал рукояті | гума |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DL103004 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 4" |
Вас також можуть зацікавіти