Код: U0381055
Є в наявності
504 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Topex |
| Вид: | храповий |
| Довжина ключа: | 310 мм |
| Додаткові характеристики: | для будівельних лісів |
| Розмір ключів: | 19х22 |
| Тип ключа: | спеціальний |
| Матеріал: | сталь |
| Форма ключа: | прямий |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Topex |
| Вид | храповий |
| Довжина ключа | 310 мм |
| Додаткові характеристики | для будівельних лісів |
| Розмір ключів | 19х22 |
| Тип ключа | спеціальний |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал | сталь |
| Форма ключа | прямий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 38D300 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для будівельних лісів 19x22 мм |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один ключ |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ключ Toptul тріскачковий силовий з подвійною головкою 10x13мм, 240мм (AEAH1013)
1000 грн