Код: U1105514
Є в наявності
470 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Тип: | піроксилінові |
| Висота: | 53 мм |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-PMNS8 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | монтажні піроксилінові 8х53 мм, підвіс під шпильку |
| Кількість в упаковці: | 100 шт |
Опис
Цвяхи монтажні піроксилінові, підвіс під шпильку 8мм.
Характеристики:
1. Тип: цвяхи
2. Матеріал: піроксиліновий
3. Розмір шпильки: 8мм
4. Підвісний дизайн для зручності використання
5. Розміри упаковки 190х115х100
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Тип | піроксилінові |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 53 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-PMNS8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | монтажні піроксилінові 8х53 мм, підвіс під шпильку |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch PL, для прямих обойм, L=90мм, d=3.1мм, d капелюшка 6.7мм, 2000 шт (RH31R90)
3255 грн
Є в наявності
Цвяхи Voltronic монтажні піроксилінові, 7.3х32мм, кругла шайба 16мм, 200 шт (YT-PMN32R)
590 грн