Код: U1114200
Є в наявності
2660 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивних пістолетів, DeWALT DCN692, DCN930 |
| Висота: | 50 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DNPT28R50HDZ |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | термічно оцинковані з радіальною насічкою, D2,8 мм |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивних пістолетів, DeWALT DCN692, DCN930 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DNPT28R50HDZ |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | термічно оцинковані з радіальною насічкою, D2,8 мм |
| Переріз | 2.8 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1200 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT сталеві, для DCN692, L=75 мм, товщина 2,8 мм.,2200 шт. (DNPT28R75Z)
4138 грн