Код: U0701490
Є в наявності
2819 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Сумісність: | DeWALT DCN890 |
| Висота: | 13 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DCN8903013 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | по твердому бетону та сталі для DCN890, 1005 шт |
| Переріз: | 3 мм |
Опис
Особливості DCN8903013- Для використання з цвяхозабивним пістолетом DCN890.
- Цвяхи ідеально підходять для робіт по твердому бетону і сталі.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Сумісність | DeWALT DCN890 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DCN8903013 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по твердому бетону та сталі для DCN890, 1005 шт |
| Переріз | 3 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1005 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Voltronic монтажні піроксилінові, 7.3х42мм, кругла шайба 16мм, 200 шт (YT-PMN42R)
583 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch оздоблювальні тип "SB16", L=65 мм, капелюшок 3.0 мм, 2500 шт (SB16-2.50)
791 грн