Код: U1114188
Є в наявності
7090 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | без покриття |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип: | F |
| Висота: | 45 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | F250R45Q |
| Країна виробництва: | Польща |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | без покриття |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип | F |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | F250R45Q |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | тип "F", для обойм барабанного типу, L45 мм, d2.5 |
| Переріз | 2.5 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 11880 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch оздоблювальні тип "SB16", L=65 мм, капелюшок 3.0 мм, 2500 шт (SB16-2.50)
792 грн
Є в наявності
Цвяхи DeWALT оцинковані для DCN692, 63 мм, діам. 2.8 мм, кут 33 гр., 2200 шт (DNPT2863G12Z)
2667 грн