Код: U1114193
Є в наявності
3334 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | без покриття |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з прямою обоймою |
| Тип: | PT |
| Висота: | 63 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | PT28R63 |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | без покриття |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з прямою обоймою |
| Тип | PT |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 63 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | PT28R63 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | тип "PT", для обойм прямого типу, L 63 мм, d 2.8 |
| Переріз | 2.8 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 2200 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch BRT21/KB, для прямих обойм, L=100мм, d=3.8мм, 1288 шт (KB380SP100)
4104 грн
Є в наявності
Цвяхи DeWALT сталеві DNBSB, L=50 мм, D=1.6 мм, кут нахилу 0 гр, 2500 шт (DNBSB1650Z)
666 грн