Код: U0740575
Є в наявності
476 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивних пістолетів |
| Тип: | BT13 |
| Висота: | 35 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | BT1335GA |
| Країна виробництва: | Польща |
Опис
- Тип: цвяхи Т-подібні для цвяхозабивних пістолетів
- Тип цвяха: BT13
- Довжина цвяха: 35 мм
- Стрижень цвяха: 1.25 мм
- Ширина капелюшки: 2.0 мм
- Насічка на стрижні: гладкі
- Кількість в упаковці: 5000 шт.
- Вага упаковки: 1.565 кг
- Матеріал цвяха оцинкована сталь
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивних пістолетів |
| Тип | BT13 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | BT1335GA |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | BT13, Т-подібні, L35мм, стрижень 1.25мм, капелюшок |
| Переріз | 1.25 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 5000 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch PT, для прямих обойм, L=50мм, d=2.8мм, d капелюшка 6.8мм, 2200 шт (PT28R50)
2858 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch BRT21/KB, для прямих обойм, L=120мм, d=3.8мм, 1288 шт (KB380120)
4795 грн