Код: U1136718
Є в наявності
73130 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GenPower |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Максимальна потужність: | 6 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм паливного бака: | 10 л |
| Оснащення: | індикатор напруги, мідна обмотка, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, інформаційний дисплей, колеса для транспортування, режим економії пального |
| Система запуску: | ручний стартер, електростартер, дистанційний |
| Тип охолодження: | повітряне |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GenPower |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Оснащення | індикатор напруги, мідна обмотка, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, інформаційний дисплей, колеса для транспортування, режим економії пального |
| Система запуску | ручний стартер, електростартер, дистанційний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В, 2 x USB |
| Тип альтернатора | інверторний |
| Артикул | GBG 60IES |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Модель | інверторний GBG 60IES 5kVA (6kVA), 230V, 50Hz, 15. |
| Номінальна потужність | 5.3 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор KAMA KDK7500SCA, дизель, 5.5kW, 6.9KVA, 230V, ATS, 14,5л (KDK7500SCA)
88000 грн
Є в наявності
Генератор UNICRAFT інверторний PG-I 42 SE, 3.5kW (4.1kW), 220V, 50Hz, 15л (UNICRAFT PG-I 42 SE)
34400 грн