Код: U1136714
Є в наявності
28999 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GenPower |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Клас захисту: | IP 23 |
| Максимальна потужність: | 3.2 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм двигуна: | 149 см³ |
| Об'єм масла у картері: | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака: | 15 л |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GenPower |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Клас захисту | IP 23 |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 149 см³ |
| Об'єм масла у картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Оснащення | індикатор напруги, лічильник мотогодин, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, інформаційний дисплей, захист від перевантаження |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система запуску | електростартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Час автономної роботи | 6 год |
| Додатково | |
| Додатково | індикатор роботи двигуна, можливість паралельного підключення |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Розміри | 540 х 530 х 440 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В (8.3A), USB 5В |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | GBG 40I |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Модель | інверторний GBG 40I 3.5kVA (4kVA), 230V, 50Hz, 15. |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор LUTIAN инверторный LT4500E, 3.5kW, 220V, 50Hz, обьем 15л, електостарт (LT4500EI)
31000 грн
Є в наявності
Генератор Einhell TC-PG 35/E5, 230V (1 фаза), 2.6/3.1kW, ручний старт, AVR, 41.2кг (4152551)
16400 грн
Є в наявності
Генератор Einhell інверторний TC-IG 2000, 230В (1 фаза), 1.8/2kW, ручний старт, 21.6кг (4152590)
26999 грн
Є в наявності
Генератор GenPower інверторний GBG 130IE 11kVA (13kVA), 230V, 50Hz, 33л., електростартер (GBG 130IE)
122850 грн