Код: U1136716
Є в наявності
33303 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GenPower |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Клас захисту: | IP 23 |
| Максимальна потужність: | 4 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм двигуна: | 233 см³ |
| Об'єм паливного бака: | 15 л |
| Оснащення: | індикатор напруги, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, захист від перевантаження |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GenPower |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Клас захисту | IP 23 |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 233 см³ |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Оснащення | індикатор напруги, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла, захист від перевантаження |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Система запуску | ручний стартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Час автономної роботи | 6 год |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Розміри | 505 х 465 х 445 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В (8.3A), USB 5В |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | GBG 50IX |
| Витрата палива | 1.3 л/год |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Модель | інверторний GBG 50IX 4.4kVA (5kVA), 230V, 50Hz, 15 |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор GenPower інверторний GBG 130IE 11kVA (13kVA), 230V, 50Hz, 33л., електростартер (GBG 130IE)
122850 грн
Є в наявності
Генератор Kuyia TM3500MX, 110-240V, 50Hz, 2,5-2,8kW, 15л (KYTM3500MX-1F-220-B)
13000 грн
Є в наявності
Генератор LUTIAN инверторный LT4500I, 3.5kW220V, 50Hz, обьем 15л, ручний старт (LT4500I)
29000 грн
Є в наявності
Генератор UNICRAFT інверторний PG-I 35 SE, 2.8kW (3.1kW), 220V, 50Hz, 7.5л (UNICRAFT PG-I 35 SE)
44402 грн