Код: U1149943
Є в наявності
7142 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GTM |
| Номінальна споживана потужність: | 520 Вт |
| Тип: | універсальний |
| Товщина шліфувального круга: | 25 мм |
| Швидкість обертання: | 2950 об/хв |
| Напруга: | 230 В |
| Особливості: | захисний кожух |
| Вага: | 18 кг |
Опис
GTM MD150/50HD - електричний інструмент комбінованої конструкції: круг та шліфувальна стрічка для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 520 Вт.
- Якісне обладнання побутового класу
- Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 520 Вт
- Комбінована конструкція: абразивний круг 150 мм і шліфувальна стрічка 50*686 мм
- Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
- Компактний чавунний корпус
- Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
- Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
- Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Номінальна споживана потужність | 520 Вт |
| Тип | універсальний |
| Товщина шліфувального круга | 25 мм |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Живлення | |
| Напруга | 230 В |
| Додатково | |
| Особливості | захисний кожух |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 32 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 150 мм |
| Розмір | 480 х 450 х 270 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | MD150/50HD |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 150мм 520Вт 230В MD150/50HD 150*25*32, шліфстрічка |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Точильний верстат Einhell TC-BG 200 L, 400Вт, коло 200х25мм, 2980об/хв (4412633)
4566 грн