Код: U1145604
Є в наявності
4009 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Skil |
| Важливо!: | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Додаткові характеристики: | захист від пилу, рукоятка з м'якою накладкою |
| Максимальне число оборотів в хвилину: | 22000 об/хв |
| Призначення: | побутові |
| Тип: | ексцентрикові |
| Джерело живлення: | акумулятор |
| Напруга: | 20 В |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, рукоятка з м'якою накладкою |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 22000 об/хв |
| Призначення | побутові |
| Тип | ексцентрикові |
| Живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Додатково | |
| Особливості | пилозахист, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Також шукають | болгарки (ушм) 125 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 60 |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику |
| Артикул | SR1E3746CA |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 3746 CA ексцентрикова акумуляторна безщіткова (без |
| Акумулятор | |
| Ємність аккумулятору | без акумулятора |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, документація, шліфувальний папір, адаптер |
| Характеристики електричного плиткоріза | |
| Діаметр диска | 125 мм |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шліфувальна машина Makita GA035GZ XGT, 40V Max, 150 мм (без АКБ та ЗП) (GA035GZ)
13885 грн