Код: U1145596
Є в наявності
154 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Hoegert |
| Кількість: | 1 пара |
| Покриття: | спінений латекс |
| Призначення: | робочі, універсальні |
| Тип: | один комплект |
| Додатково: | манжет із липучкою |
| Габаритні розміри: | 204 мм |
| Матеріал: | поліестер |
Опис
- покриття: рифлений латекс; покриття 3/4 площі;
- верхня трикотажна тканина: поліестер;
- внутрішній трикотаж: поліестер, товста петля;
- поверхня покриття: кінчики пальців, долоня;
- гнучкі та міцні захисні рукавички;
- захист від механічних небезпек;
- сертифіковано відповідно до EN 388:2016+A1: 2018 (2232 X);
- дуже хороша стійкість до стирання;
- гарна адгезія;
- для використання за низьких температур;
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hoegert |
| Кількість | 1 пара |
| Покриття | спінений латекс |
| Призначення | робочі, універсальні |
| Тип | один комплект |
| Додатково | |
| Додатково | манжет із липучкою |
| Фізичні характеристики | |
| Габаритні розміри | 204 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Розмір | 10" |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | HT5K768-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | ZICHER HT5K768-10 утеплені з спіненим латексом тем |
Вас також можуть зацікавіти