Код: U1145590
Є в наявності
337 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Hoegert |
| Кількість: | 1 пара |
| Призначення: | робочі, універсальні |
| Тип: | один комплект |
| Додатково: | манжет із липучкою |
| Габаритні розміри: | 204 мм |
| Матеріал: | шкіра, тканина |
| Розмір: | 10" |
Опис
- висока опірність до шліфування;
- шкіра козяча шкіра високої якості;
- вставка на зап'ястях Velcro;
- додаткове кріплення та підкладки;
- ідеальне зчеплення та тактильне почуття;
- безковзне зчеплення для профілактики ковзання при роботі з інструментами;
- підходить до руки, пружний.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hoegert |
| Кількість | 1 пара |
| Призначення | робочі, універсальні |
| Тип | один комплект |
| Додатково | |
| Додатково | манжет із липучкою |
| Фізичні характеристики | |
| Габаритні розміри | 204 мм |
| Матеріал | шкіра, тканина |
| Розмір | 10" |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | HT5K730-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | STOR HT5K730-10 шкіряні чорні, 10 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Набір свердл DeWALT по металу EXTREME COBALT,HSS-Co,10 шт., пластикова касета (DT5935)
2851 грн