Код: U1163836
Є в наявності
726 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Вага: | 1.122 кг |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | Baiyi |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | Baiyi 450W + перехідник, 3000rpm |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.122 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | Baiyi |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Baiyi 450W + перехідник, 3000rpm |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Торцювальна пила Black&Decker 1500 Вт, диск 216х30 мм, 4700 об/хв, XPS, вага 15 кг (BES701)
10869 грн
Є в наявності
Торцювальна пила DeWALT 54В XR Li-lon, диск 305x30 мм, 3800 об/хв, XPS (без АКБ та ЗП) (DCS781N)
70399 грн