| Виробник: | Einhell |
| Важливо!: | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Вид: | висоторіз |
| Призначення: | побутовий |
| Тип: | акумуляторна |
| Функції: | телескопічна ручка, безключова натяжка ланцюга, бічне натягування ланцюга |
| Швидкість обертання ланцюга: | 3.76 м/сек |
| Вага: | 4 кг |
Ланцюгова пила Einhell GE - HC 18 LI T-Solo акумуляторна сучкоріз (3410800)
Новий безпроводовий акумуляторний висоторіз-кущоріз лінійки Power X-Change system Einhell GE-HC 18 Li T Solo серії Expert plus являє собою потужний багатофункціональний інструмент, висоторізи допоможе Вам зрізати високо висячі гілки дерев з землі, а кущоріз зріже навіть найвищий живопліт, чагарник з землі, не використовуючи при цьому додаткові пристосування.
Ви можете працювати саме там, де це Вам необхідно завдяки відсутності кабелю живлення, немає необхідності в розетках і кабельних барабанів і повністю відсутній ризик випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнутися об нього.
Регульований ремінь для перенесення телескопічної акумуляторної пилки сприяє рівномірному розподілу ваги і безпечній роботі.
Довжина пилки з ріжучим кріпленням завдяки розширюваної телескопічної штанги вільно регулюється від 1,83 м до 2,77 м.
Таким чином, ви можете досягти робочої висоти від 3,8 м до 4,5 м.
У телескопічній акумуляторній пилі використовується металевий редуктор і шестерні, які забезпечують довгий термін служби, високоякісна шина і ланцюг фірми OREGON (USA).
Наявність масляного бака дозволяє автоматично змащувати ланцюг.
Ланцюг можна легко натягнути і поміняти без використання будь-яких інструментів.
Леза кущоріза виготовлені з леза виготовлені зі спеціальної сталі, вирізані лазером і мають алмазну заточку, чим забезпечують чисті результати різу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Вид | висоторіз |
| Призначення | побутовий |
| Тип | акумуляторна |
| Функції | телескопічна ручка, безключова натяжка ланцюга, бічне натягування ланцюга |
| Швидкість обертання ланцюга | 3.76 м/сек |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина пильної шини | 200 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Артикул | 3410800 |
| Країна виробництва | Германия |
| Модель | GE-HC 18 LI T-Solo акумуляторная сучкорез |
| Двигун | |
| Розташування двигуна | бокове |