Код: U1119208
Є в наявності
440 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bakku |
| Потужність: | 30 Вт |
| Тип: | контактний |
| Тип нагріву: | постійний |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | BK-CS30 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | BK-CS30, 30W, Blister-box |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bakku |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | контактний |
| Тип нагріву | постійний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | BK-CS30 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | BK-CS30, 30W, Blister-box |
Вас також можуть зацікавіти