Код: U1119204
Є в наявності
304 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bakku |
| Зйомне жало: | так |
| Кількість насадок: | 1 |
| Потужність: | 30 Вт |
| Тип: | контактний |
| Тип нагріву: | постійний |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | BK-457 |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bakku |
| Зйомне жало | так |
| Кількість насадок | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | контактний |
| Тип нагріву | постійний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | BK-457 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | BK-457, 30W, Blister-box |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Паяльник електричний JIANG JIANG JN-9300, 300Вт, 220V, 200-450 ° C, OEM (JN-9300)
939 грн
Є в наявності
Паяльник електричний JIANG JIANG JN-808H, 80W, 220V, 180-450 ° C, OEM (JN-808H)
419 грн