Код: U1102428
Є в наявності
465 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Діаметр головки камери: | 7 мм |
| Длина кабеля камеры: | 500 см |
| Артикул: | YT-En-5SW7.0 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | міні камера 7.0 mm, м'який провід, 5м |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр головки камери | 7 мм |
| Длина кабеля камеры | 500 см |
| Артикул | YT-En-5SW7.0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | міні камера 7.0 mm, м'який провід, 5м |
Вас також можуть зацікавіти