Код: U0621141
Є в наявності
1180 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Stanley |
| Вага: | 0.18 кг |
| Висота: | 24 мм |
| Ширина: | 151 мм |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | STHT77587-0 |
| Виявлення: | дерев'яні конструкції, метали, електропроводка |
| Довжина: | 230 мм |
Опис
- Призначений для виявлення дерев'яних та металевих балок, а також проводини змінного струму крізь листи гіпсокартону та інші будівельні матеріали.
- Виявлення дерев'яних та металевих опор на глибині до 19 мм.
- Автоматичне калібрування виявлення змінного струму завдяки тонкому корпусу
- Виявляє дроти зі змінним струмом у радіусі 6-18″/15-45 см, на глибині до 50 мм.
- Тип: Детектор неоднорідності
- Визначається матеріал: дерево, метал, проводина під напругою в сухих стінах
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | STHT77587-0 |
| Виявлення | дерев'яні конструкції, метали, електропроводка |
| Довжина | 230 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна глибина виявлення дерев'яних конструкц | 19 мм |
| Максимальна глибина виявлення електропроводки | 19 мм |
| Максимальна глибина виявлення металів | 19 мм |
| Модель | неоднорідностей S110 |
Вас також можуть зацікавіти