Код: U0915662
Є в наявності
969 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Kopos |
| Дожина: | 50 м |
| Гарантія, міс: | 60 |
| Дімаметр внутрішній: | 18.3 мм |
| Дімаметр зовнішній: | 25 мм |
| Артикул: | 1425D_F50D |
| Країна виробництва: | Чехія |
| Модель: | з протяжкою D25/18.3 мм, PVC, УФ стійка, чорна, бу |
Опис
Для встановлення на поверхні, у стяжці, під штукатуркою. Підходить для монтажу в пустотілі стіни, штукатурені стіни і стелі.
- Вага 0,07 кг/м
- Колір чорний
- Матеріал PVC
- Термостійкість, температура експлуатації -5 - 60 °C
- Механічна стійкість 320 N/5 см
- Довжина 50 m
- Зовнішній діаметр 25 mm
- Внутрішній діаметр 18,3 mm
- Допуски Довжина ±1%
- Рекомендація виробника
- Виробник рекомендує встановлення пластикових труб за температури вище 0°С
- Небезпечна зона
- Може бути встановлено в зоні з небезпекою вибуху горючих газів і парів зони 2 і в зону небезпеки вибуху горючого пилу зон 22.
- Реакція на вогонь основного матеріалу А1-F
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Kopos |
| Дожина | 50 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 60 |
| Дімаметр внутрішній | 18.3 мм |
| Дімаметр зовнішній | 25 мм |
| Артикул | 1425D_F50D |
| Країна виробництва | Чехія |
| Модель | з протяжкою D25/18.3 мм, PVC, УФ стійка, чорна, бу |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Короб Kopos 40х40mm LHD Kopos (40х40 HD) 1метр (поставка кусками по 2м) (40х40 LHD)
120 грн