Код: U1127142
Є в наявності
3393 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bakku |
| Вага: | 3.034 кг |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | BK-850A |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | BK-850A, фен |
Опис
Опис
Опис:
Термоповітряна паяльна станція BAKU BK-850A призначена для професійного використання при ремонті різних електронних пристроїв. Вона оснащена феном, який забезпечує рівномірне і точне розподілення тепла, дозволяючи проводити пайку та ремонт з високою точністю.
Характеристики:
1. Потужність: 850 Вт
2. Напруга: 220 В
3. Температурний діапазон: від 100°C до 450°C
4. Регулювання температури: плавне
5. Потік повітря: регульований
6. Дисплей: цифровий
7. Матеріал корпусу: пластик
8. Вага: 1,5 кг
9. Розміри: 156x150x80 мм
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bakku |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 3.034 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | BK-850A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | BK-850A, фен |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Жало паяльне Voltronic 900M-T-1C, 4*6,3mm, мідь, гальванічне покриття (MCN 900M-T-1C)
134 грн