Код: U1132933
Є в наявності
165 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Додатково: | отвір для зберігання, магнітний наконечник |
| Матеріал: | пластик, гума, сталь |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість викруток: | 2 шт |
| Розміри викруток/біт: | SL6 х 125 мм, PH2 x 125 мм |
| Тип викрутки: | стандартна |
| Артикул: | EDL620002 |
Опис
Викрутка з тріскачкою подвійного призначення — інструмент для швидкої та універсальної роботи зі змінними наконечниками PH2 і SL6. Міцна конструкція з CR-V сталі забезпечує надійність у щоденному використанні.
Особливості
- Подвійне призначення для різних типів робіт
- Змінні наконечники PH2 і SL6
- Міцна конструкція з CR-V сталі
- Зручна картка зі слайдером для зберігання та викладки
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Додатково | |
| Додатково | отвір для зберігання, магнітний наконечник |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал | пластик, гума, сталь |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість викруток | 2 шт |
| Розміри викруток/біт | SL6 х 125 мм, PH2 x 125 мм |
| Тип викрутки | стандартна |
| Артикул | EDL620002 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Screwdriver set PH1×100 мм, PH2×150 мм |
| Характеристики викруток | |
| Руків'я викруток | стандартні |
| Тип шліца | плоский (SL), хрестоподібний (Phillips / PH) |
Вас також можуть зацікавіти