Код: U1132942
Є в наявності
999 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Додатково: | пластиковий кейс, отвір для зберігання |
| Матеріал: | пластик, гума |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість біт/головок: | 5 шт |
| Кількість викруток: | 1 шт |
| Розміри викруток/біт: | SL5 х 100 мм, PH2 x 100 мм, SL3 х 100 мм, PH1 x 80 мм, SL4 х 100 мм |
| Тип викрутки: | діелектричні (для робіт з напругою) |
Опис
Ізольований набір для безпечної електромонтажної роботи — до 1000В. У комплекті: шліцеві та Philips ізольовані викрутки, гумова ручка та ключі для трикутних і квадратних електричних коробок.
Виготовлено з хромованадієвої сталі, упаковано в картонну коробку — компактно, безпечно, готово до роботи.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Додатково | |
| Додатково | пластиковий кейс, отвір для зберігання |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал | пластик, гума |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість біт/головок | 5 шт |
| Кількість викруток | 1 шт |
| Розміри викруток/біт | SL5 х 100 мм, PH2 x 100 мм, SL3 х 100 мм, PH1 x 80 мм, SL4 х 100 мм |
| Тип викрутки | діелектричні (для робіт з напругою) |
| Артикул | DL510107 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 7 шт.VDE 1000V |
| Характеристики викруток | |
| Руків'я викруток | стандартні |
| Тип шліца | плоский (SL), хрестоподібний (Phillips / PH) |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Набір викруток Sigma діелектричних 5шт + викрутка-індикатор 250В CrV (4001071)
475 грн