Код: U1132934
Є в наявності
165 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Додатково: | отвір для зберігання |
| Матеріал: | пластик |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість викруток: | 2 шт |
| Розміри викруток/біт: | SL6 х 100 мм, PH2 x 100 мм |
| Тип викрутки: | стандартна |
| Артикул: | EDL260002B |
Опис
Набір із двох викруток із круглими лезами з міцної CR-V сталі — інструменти для надійного захоплення та передачі крутного моменту під час монтажних і ремонтних робіт.
Комплектація
- Викрутка з плоским наконечником
- Викрутка з хрестовим наконечником
Особливості
- Круглі леза для підвищеної міцності та надійності
- Міцна CR-V сталь
- Підходить для дому та майстерні
- Упаковка на картці зі слайдером
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Додатково | |
| Додатково | отвір для зберігання |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал | пластик |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість викруток | 2 шт |
| Розміри викруток/біт | SL6 х 100 мм, PH2 x 100 мм |
| Тип викрутки | стандартна |
| Артикул | EDL260002B |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 6,0 / PH2 x 100 мм |
| Характеристики викруток | |
| Руків'я викруток | стандартні |
| Тип шліца | плоский (SL), хрестоподібний (Phillips / PH) |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Набір викруток Stanley викруток точної механіки 5 шт: SL0.8, SL1, SL1.2, SL1.6 (STHT0-62686)
2100 грн