Код: U0149190
Є в наявності
249 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Extradigital |
| Напруга: | 3.7V |
| Ємність: | 900mAh |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | DV00DV1387 |
| Виробник камери: | PANASONIC |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | JVC BN-V714U |
Опис
Пропонуємо Вашій увазі літій-іонний акумулятор до фото/відео EXTRADIGITAL JVC BN-V714U (DV00DV1387), який забезпечить надійну і стабільну роботу. Даний акумулятор володіє високою енергетичною щільністю, низьким саморозрядом, він зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність «ефекту пам'яті» і здатність швидко заряджатися, можна віднести до ключових переваг. Акумулятор ідеально підійде для заміни акумуляторної батареї, яка вийшла з ладу або в якості додаткової для збільшення часу роботи Вашої фотокамери. Передові технології, використані у виробництві, дозволяють цьому джерелу живлення працювати надійно і довго, з великою кількістю циклів заряду-розряду.Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Extradigital |
| Живлення | |
| Напруга | 3.7V |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 900mAh |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | DV00DV1387 |
| Виробник камери | PANASONIC |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | JVC BN-V714U |
| Тип акумулятора | Li-ion |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Акумулятор 18500 1000mAh, LiFePO4, TipTop, 3.2V, Blue Vipow (IFR18500-600mAhTT)
75 грн
Є в наявності
Акумулятор AAA R03 1000mAh 1.2V NiMH Already Charged, 2шт/бл PkCell (PC/AAA1000-2BA)
159 грн
Є в наявності
Акумулятор AA R6 2600mAh 1.2V NiMH Rechargeable Battery, 2шт/бл PkCell (PC/AA2600-2B)
270 грн