| Виробник: | Datamax-O'neil |
| Мінімальна ширина друку: | 19 мм |
| Максимальна довжина друку: | 2514 мм |
| Максимальна ширина друку: | 118 мм |
| Опції: | обрізувач, відділювач |
| Технологія друку: | термотрансферний / прямий термодрук |
| Тип: | промисловий |
| Тип друку: | чорно-білий |
Компанія Datamax пропонує нову розробку термопринтерів для друку етикеток – принтер Datamax M-4206P MARKII (KD2-00-43000000), що дозволяє забезпечувати штрих-кодами товари, що надходять у продаж без спеціалізованих заводських маркувань.
Принтер Datamax-o'neil M-4206 MarkII – промислова якість в компактних розмірах.
М-клас — це серія принтерів середнього класу американської фірми Datamax.
Унікальний дизайн принтерів M-4206 відмінно відповідає вимогам невеликих і середніх підприємств, яким недостатньо продуктивності настільних принтерів.
Принтер можна використовувати в торгівлі, на складах, невеликих виробництвах.
Програмне забезпечення M-4206P MARKII дозволяє самостійно створювати макети етикеток з цікавою для споживача графічною інформацією.
Модель відрізняється компактними розмірами, має модульну конструкцію і металевий корпус.
Принтер здійснює підтримку універсального намотування фарбувальної стрічки IN/OUT, завдяки чому можливе застосування ріббона для всіх виробників принтерів етикеток, що дозволяє використовувати вже наявний витратний матеріал.
Ключові особливості моделі:
- Розширені мережеві можливості (до стандартних інтерфейсів додані опціональні WLAN і LAN).
- Русифікація командного меню.
- Панель управління оснащена графічним дисплеєм значних розмірів з підсвічуванням.
- Адаптація пристрою до технології RFID за рахунок обладнання пристрою антеною.
- Велика комплектація: ніж, мережеві карти, намотувальник підкладки, відокремлювач.
- Модульна конструкція.
- Металевий корпус.
- Емуляція мови ZPL дозволяє легко вписати новинку у вже наявний парк обладнання.
- Підтримка універсальної намотування фарбувальної стрічки IN/OUT.
- RFID-ready.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Datamax-O'neil |
| Мінімальна ширина друку | 19 мм |
| Максимальна довжина друку | 2514 мм |
| Максимальна ширина друку | 118 мм |
| Опції | обрізувач, відділювач |
| Технологія друку | термотрансферний / прямий термодрук |
| Тип | промисловий |
| Тип друку | чорно-білий |
| Швидкість друку | 157 мм/с |
| Ширина ріббона | 25 - 114 мм |
| Дисплей | |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Процесор | |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Порти і роз'єми | |
| Інтерфейси підключення | Cetronics, USB, RS-232 |
| Живлення | |
| Джерело живлення | 220 В |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 9.77 кг |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Колір | чорний |
| Розміри | 257 х 462 х 259 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | KD2-00-43000000 |
| Вологість при експлуатації | 20% - 95% без конденсату |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика ріббона | 25 мм |
| Датчики | рефлективні |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 114 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна довжина ріббона | 450 м |
| Модель | DMX Mark III M-4206, 203dpi |
| Пам'ять | 8 МБ DRAM, 4 MB Flash |
| Програмні мови | DPL, ZPL, EPL, IPL, BPL |
| Температура експлуатації | 5°С - 35°С |
| Тип ріббона | Resin, Wax, Wax/Resin |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.25 мм |