| Виробник: | Open |
| Розмір етикетки: | 21 х 12 мм |
| Тип: | однорядковий |
| Колір: | червоний |
| Гарантія, міс: | 12 |
| 1-й рядок: | 8 символів (цифри) |
| Артикул: | 1757 |
| Кількість рядків: | 1 |
Однорядковий механічний пістолет blitz ph8 призначений для якісного оформлення етикеток на продукцію. За допомогою цього обладнання можна вказати ціну продукту, так і його додаткові характеристики: вага, дату виготовлення, номер партії та ін В основі роботи етикет-пістолет blitz лежить використання чорнильною друку і набірного валика, на якому заздалегідь потрібно виставити потрібні для друку символи. У наявність є цифрові позначення, а також передбачена можливість установки знаків-грошових одиниць.
Маркувальник цінників blitz друкує одним рядком не більше 8 символів. Отримана таким чином етикетка має розмірами 2,1х1,2 cv. Пропозицію купити blitz ph8 зацікавить представників малого бізнесу, адже цей прилад дозволяє отримати якісні етикетки з мінімальними витратами. Для роботи blitz ph8 знадобляться етикет-стрічки, заміна яких не становить жодних проблем навіть для малознайомого з технікою співробітника.
Етикет пістолет Blitz РН-8 - це пристрій для маркування товарів, що відрізняється простотою і зручністю набору інформації і подальшого нанесення їх на товар. З його допомогою можна легко нанести цифернукю інформацію: дата, ціна, № партії, код і т. д.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Open |
| Розмір етикетки | 21 х 12 мм |
| Тип | однорядковий |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | червоний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| 1-й рядок | 8 символів (цифри) |
| Артикул | 1757 |
| Кількість рядків | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Blitz PH-8 |
| Спецсимволи | код, №, грн, коп, ".", "-", ва, га, на, Щ |
| Форма етикетки | прямокутна з висічками |