Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Мобільний принтер в Сумах

Мобільні фотопринтери - це новий тренд у розвитку техніки для друку. Прогрес в сучасному світі не стоїть на місці. З кожним днем ​​з'являються новинки, однією з яких є мобільний принтер або, як його ще називають, сублімаційний принтер. Суми можуть легко придбати такий гаджет в інтернет-магазині Tirex, щоб зрозуміти, що даний вид оргтехніки для друку багато в чому перевершує своїх попередників.

Мобільний принтер в Сумах: основні особливості

Мобільні фотопринтери - це різновид техніки, що роздруковує зображення високої якості за допомогою впливу високих температур. За рахунок технології друку пристрій і отримав найменування - сублімаційний принтер. Ціна пристрою прийнятна, якщо враховувати якість роздрукованих фото, які виходять в результаті. Технологія друку має на увазі, що чорнило перетворюються з газоподібної речовини в тверду, минаючи стадію рідкого стану.

Принтер сублімаційний в Сумах має нагрівальний елемент в своєму пристрої, завдяки якому фарба лягає рівно на аркуші. Зображення максимально точно відповідає вихідному варіанту. На роздрукованому фото не видно пікселів і чорних крапок, чого не можна сказати про якість друку на струменевих або лазерних пристроях. Така якість друку обумовлена відсутністю крапель (рідких чорнил), які є у струйних і лазерних принтерів.

Сублімаційні принтери в Сумах: переваги і недоліки

Перевагами пристрою є:

 • висока якість друку;
 • максимальна передача кольору;
 • тривале збереження якості фото (фото не вицвітає, не жовтіє і не темніє);
 • прийнятна вартість пристрою;
 • відсутність пікселів і чорних крапок на зображенні;
 • компактні габарити пристрою;
 • можливість роздруківки не тільки на папері, але й на інших поверхнях (пластик, кераміка, скло, тканина);
 • величезна палітра кольорів;
 • знімки виходять однорідними, без видимих ​​переходів кольору.

До недоліків, які має сублімаційний принтер, слід віднести:

 • високу вартість витратних матеріалів - чорнил;
 • необхідність покриття ламінуючим шаром.

Як обрати сублімаційний принтер в Сумах?

Сублімаційний принтер, зважаючи на всі його переваги, є відмінним видом техніки для друку. Основне його призначення - друк фотографій на різних поверхнях: дисках, футболках, чашках, сувенірній продукції. Функціональні можливості пристрою розширюють сферу його використання. Так, найчастіше мобільний принтер в Сумах купляють копіювальні центри, компанії, що надають послуги фотодруку і друку на різній продукції (декоративної або сувенірної).

Також можна порекомендувати купити принтер для друку для особистого використання. Безліч знімків, які ми робимо на смартфони і фотоапарати, можна роздрукувати для рамок або фотоальбому, або ж робити пам'ятні чашки, магніти, сувеніри для всієї родини і друзів. Популярними також сьогодні стають фемілі-луки в одязі, які можна зробити самостійно при нанесенні на футболки, сукні або худі однакове зображення.

Купити сублімаційний принтер в Сумській області та Сумах можна спочатку для особистих цілей, а потім використовувати його для створення власного невеликого бізнесу.

Яку марку мобільного фотопринтера краще купити в Сумах?

Модель мобільного фотопринтера

Призначення і характеристики

Діапазон цін

 

Canon SELPHY CP-1300 Black (2234C011)

Портативний принтер з високою якістю друку від перевіреного виробника. Є вбудована функція Wi-Fi, а також Bluetooth і USB.

Від 4399 до 4699 грн

Fujifilm INSTAX LINK DARK DENIM EX D (16640668)

Мініатюрний бюджетний варіант сублімаційного принтера для друку фото. Є підключення до Bluetooth і USB.

 

Від 3999 до 4359 грн

Canon SELPHY CP-1300 White (2235C011)

Професійний пристрій від перевіреного бренду з високою якістю друку фотографій і зображень. Присутній багатомовний інтерфейс, регулюється рівень нахилу, вбудовані функції Wi-Fi і USB, а також підтримка карти пам'яті.

Від 4399 до 4799 грн

Fujifilm INSTAX LINK ASH WHITE EX D (16640682)

Мініатюрний бюджетний варіант сублімаційного принтера для друку фото.

Від 3465 до 3899 грн

Принтер для фото: ціна в Сумах

Якщо ви хочете купити принтер для фото, ціна якого дозволить його використовувати в особистих цілях, то зверніть увагу на бюджетні моделі, представлені в таблиці. Більш дорогі пристрої гарно підійдуть для копіювальних центрів. Якщо ж у вас є ідея відкрити свою справу з надання послуг друку на різних виробах, рекомендуємо купити професійний мобільний принтер, ціна якого швидко себе окупить.

Інтернет-магазин Tirex пропонує вам широкий вибір принтерів для різних цілей на будь-який смак! Доступні ціни і професійний підхід точно порадують вас!

У даній категорії немає товарів.

Продовжити